تبلیغات
tak-blogfa - درباره عوارض خودارضایی
پنجشنبه 1 آذر 1397  03:08 ب.ظ
توسط: mehrdad mehrdad

آیا خود ارضایی مفید است ؟ - مزایا و عوارض خود ارضاییچقدر درباره عوارض خودارضایی می دانید؟ در اینجا نگاهی به برخی از مهمترین چیزهایی که دانشمندان طی سالها از مطالعه خودخواهی آموخته اند، از جمله اینکه چه کسی این کار را انجام می دهد، چرا این کار را انجام می دهد، چگونه این کار را انجام می دهد، و چه اثرات فیزیکی و روانشناختی بر ما دارد.

1) اکثریت هر دو مردان و زنان استمناء. با این حال مردان به احتمال زیاد این کار را انجام داده اند و تمایل دارند بیشتر از زنان انجام دهند [1].

2.) با توجه به افرادی که سطوح تستوسترون را در محدوده طبیعی قرار می دهند، تحقیقات نشان می دهد که سطح بالاتری از تستوسترون با تمایل بیشتری برای استمناء مرتبط است، اما تنها در میان زنان؛ در میان مردان، سطح تستوسترون با   میل جنسی ارتباط ندارد. این نشان می دهد که عوامل ایجاد علاقه در استمناء ممکن است برای مردان و زنان متفاوت باشد.

3) افراد در تمام سنین استمناء. افراد جوان بیشتر احتمال دارد که این کار را انجام دهند، اما آنها قطعا تنها کسانی نیستند که خود تحریک را تمرین می کنند. برای نگاهی به نحوه استمناء و سایر شیوه های جنسی در سراسر عمر، در اینجا ببینید.

4) افراد از تمام گرایش های جنسی هم استمناء، از جمله افراد نادری . در حقیقت، مطالعات مطالعاتی مبانی خود شناختی نشان داده اند که اکثر آنها خودارضایی را گزارش می کنند؛ با این حال، ماهیت استمناء خود ممکن است کاملا متفاوت از آن است که برای افراد جنسی (به عنوان مثال، برخی از asexuals در استمناء غیر مستقیم ، به این معنی استمناء بدون همراه فانتزی وابسته به عشق شهوانی).

   


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()